ГОРОСКОП ІНАУГУРАЦІЇ

Заруба Олександр

14 лютого 2010 року ЦВК оголосила результати другого туру виборів президента України. У відповідності до закону інаугурація мала бути проведена у термін не пізніше 30 днів із моменту оголошення результатів виборів. 25 лютого відбулася церемонія інаугурації президента України Януковича В.Ф.

Мав нагоду особисто хронометрувати церемонію, проте не був впевнений у точності годинника. Пошук у Інтернеті привів на сайт «Окулюс», де на форумі по гарячих слідах обговорювалася карта інаугурації. Це дозволило скорегувати власний хронометраж та встановити час передачі президенту останнього символу президентської влади – булави. Це відбулося в 10.23 за місцевим часом.  Саме цей час розглядаю, як базовий для побудови карти інаугурації.

Гороскоп інаугурації Януковича можна розглядати як самостійну мундіальну карту, яка діє для України на час перебування його на посаді президента. Проведемо її аналіз, враховуючи аналіз натальної карти України.

Слід зауважити, що, враховуючи обмеження які накладаються законом, 25 лютого складається чи не найкращий день для проведення інаугурації. Всі інші дні Місяць, який уособлює народ в мундіальних картах, утворює небезпечні квадратури, чи інші небажані для влади аспекти із ключовими планетами, чи іншими елементами гороскопа. У день інаугурації 25 лютого Місяць займає положення у Раці у другому полі (фактично на куспіді третього поля) у з’єднанні із Кету, що уособлює традиційні цінності українського народу: прив’язаність до матеріального, до традицій, сімейного життя. Така ситуація влаштовує владу: народ повинен сидіти вдома, максимум шептатися на кухні, а не влаштовувати мережеву революцію в Інтернеті чи мітингувати (Місяць у Близнюках чи у Леві). Підкреслює таку ситуацію і з’єднання Місяця з зіркою Кастор. І, хоча опозиція Місяця до Раху заважає владі реалізувати плани побудови сильної влади (Раху в Козерозі), проте діяльність народу проявляється швидше у нереалістичних фантазіях про волю (тригон Місяця до Урану у Рибах), знову ж таки про багатство та «красиве життя» (тригон Місяця до Венери у Рибах). У всякому разі, народ досить пасивно і апатично спостерігає трансформацію владних установ і не чинить спротиву.

Дослідивши особливості Місяця у карті інаугурації за методикою О.Костянтинової, викладеною у книзі «Астрологія часу: людина, як учасник масових процесів» видавництва ВШКА 2000 року, ми можемо констатувати класифікацію українського електорату як натовп-Місяць (Місяць у Раці, у з’єднанні з Кету). Місячний тип об’єднання переслідує одну мету – перечекати негативні зміни економічного характеру.  При цьому натовп висуває лідера-Сатурна (управителя протилежного до Рака знаку – Козерога) – патерналістську фігуру, здатну навести порядок у країні та забезпечити натовпу виживання в умовах як глобальної, так і внутрішньоекономічної кризи. Це архетип «сильної руки». Виділення у мундіальних картах вісі Рак-Козеріг характерне не лише для України, а, ще більше, для Росії. Не випадково українська влада мало не копіює всі управлінські кроки сусідки. Планетою останнього з’єднання Місяця є Уран (відхід від ідей Майдану), а майбутнього – Марс, що не може не тривожити. В Росії таке положення програвалося через бунти та революції. При цьому насильство і бунт буквально затоплювали країну.

Екзальтант Рака Юпітер описує ким себе оточує національний лідер (чи ким він оточений J) – олігархами; протекціоністський (монопартійний) принцип висування на відповідальні пости; сімейність (у гіршому значенні цього слова); придбання (загарбання) елітної нерухомості (включно за кордоном) у якості страхового фонду. Він монополізує владу, здійснює експансію, включно на тих територіях, де домінують інші політичні сили.

Сонце у з’єднанні з Юпітером без сумніву провіщує високе положення та статус президентської влади. З поверненням до Конституції 2004 року цей статус ще більше посилений. Реалізується архетип керівника держави закладений у гороскопі України, де так само Сонце знаходиться у з’єднанні з Юпітером. Проте, загалом скупчення чотирьох планет у Рибах (крім Сонця та Юпітера ще Венера та Уран) придає цій четвірці, незважаючи на сприятливу аспектацію, досить непевне майбутнє. Адже в гороскопі України цілий стелліум із Сонця, Юпітера, Меркурія та Венери знаходиться у Леві, а це зовсім інші моделі. 


Символізм з’єднання Сонця із Юпітером пояснює і майже відкриту підтримку Українській православній церкві московського патріархату. Та й на владу Янукович благословення отримав від ієрарха сусідньої країни. Влада у всі часи мала опиратися на правові та моральні норми, які часто задавала церква. У нашому випадку такий кондомініум може привести до певного самообману та несподіванок. У ньому не залишається місця для інших конфесій, які так само легально діють на території України. Риби під управлінням Нептуна при браку духовності можуть означати обман, втручання у справи влади, управління ззовні таємними ворогами України. Взаємна рецепція Урана та Нептуна по управлінню, як і кармічний нонагон Урана та Ліліт у гороскопі підтверджує це припущення. Адже теорія непрямого адаптивного управління на сьогодні є досить популярною і реалізується багатьма країнами-лідерами у міжнародних відносинах.

Владі будуть перешкоджати таємні вороги, на що вказує той же Нептун у десятому полі. Майбутнє залежить від союзників, друзів, коаліцій у Верховній Раді, де ситуація досить непевна. Секстиль Плутона до Сонця та Юпітера вказує бажання та зусилля реформувати саму систему влади у країні. Про це було заявлено у інаугураційній промові. Зміни відбуваються драматично (Плутон у восьмому полі), рішуче, бажана ситуація «витискається» і владі це вдається.

Проте, влада фактично узурпується із неясною метою. З’єднання Меркурія і Нептуна в десятому полі неаспектоване іншими планетами говорить про певну приземленість планів і їх розпливчатість. Механізмів реалізації навіть цих планів немає. Крайнощі в узурпації влади підкреслює Чорний Місяць у тому ж таки десятому полі. Куспід десятого поля у Водолії вимагає уранічної влади із альтруїстичною метою, а не меркуріанських матеріалістичних прожектів.

Певне розуміння значення уранічних змін все ж прийшло. У жовтні 2010 року було анонсовано низку національних проектів. Проекти об’єднали у чотири групи за напрямками: Нова енергія (LNG-термінал – будівництво морського терміналу для зрідженого газу; Енергія природи – (будівництво сонячних та вітряних електростанцій), Нова інфраструктура (повітряний експрес – будівництво залізниці між Києвом і аеропортом Бориспіль та нової інфраструктури аеропорту), Нова якість життя (доступне житло); Якісна вода; Чисте місто – будівництво комплексів з переробки твердих побутових відходів; Відкритий світ – створення мережі 4G у сфері освіти; Місто майбутнього (пілотний проект для Києва); Нове життя – (розвиток галузі охорони материнства і дитинства) й Олімпійська надія-2022 (створення спортивно-туристичної інфраструктури). Проте, суто меркуріанський підхід до цих проектів, із яких навіть на перший неупереджений аналіз стирчать вуха українських олігархів із їх бізнес-інтересами, не може задовольнити ні владні ні народні запити. Та й темпи їх реалізації та фінансування, незалучення ні до їх розробки, ні до реалізації громадськості та широких мас населення приведе до їх швидкого забуття.

Ретроградний Марс у третьому полі гороскопа свідчить про повернення до колишніх силових методів «вибивання» податків із бізнесу і дрібної торгівлі. При цьому їм досить оригінально надається законний статус прийняттям нового податкового кодексу (секстиль до Сатурна у Терезах у п’ятому полі). При цьому відповідно до символіки п’ятого поля влаштовується певний спектакль із новим майданом, вето президента та поступками платникам єдиного податку. Тих, хто у цьому спектаклі приймав участь із протилежної сторони жорстоко пресують у подальшому (квадратура Плутона та Сатурна).

На ретроградному Марсі у третьому полі армії, відповідно до затвердженого бюджету, доведеться знову розпродавати своє майно заробляючи частину грошей спеціального фонду для власного фінансування, чого жодного разу не було реалізовано за всі роки існування України. Справедливості ради слід сказати, що цього року доля спеціального фонду у бюджеті армії значно знижена.

Незадоволення шахтарів періодично гаситься подачками від влади для якої Донбас є традиційним електоральним полем і швидше за все не виллється у масштабні протести (квадратура Плутона і Сатурна розходиться), проте залишається досить напруженим.

Загалом багато емоцій та щедрі обіцянки (30% планет у стихії Повітря, 50% у стихії Води) мають небагато шансів реалізуватися у щось більш конкретніше. На Вогонь нових ініціатив (дійсно змін, а не замаскованого дерибану) та Земний труд і матеріальну реалізацію залишається по 10%.

Якою ж повинна бути природа української влади? Розглянемо Сонце та десяте поле гороскопа незалежності України. Отже сама фігура президента: трудяга, ревнивець матеріальних інтересів народу, ідеолог майбутнього, фізично привабливий і здатний спілкуватися безпосередньо з народом. Це короткий симбіоз якостей планет у стелліумі з Сонцем у знаках Діви і Лева. Сама ж українська влада повинна мати скорпіонівський характер. Саме у Скорпіоні знаходиться куспід десятого поля гороскопа України. Ця вимога вимушена. Адже на сьогодні ту корупцію, яка існує в країні на всіх рівнях влади, можна подолати лише рішучим застосуванням марсіанських і плутонічних енергій.

У перспективі, на майбутнє влада повинна мати сатурніанський характер (Раху в Козерозі). Влада – батько-арбітр, який слідкує, щоб діти не чинили шкоди. Такий підхід вже був втілений в Українській політиці Леонідом Кучмою. Саме за часів Кучми ми спостерігали стабільність, зростання економічних показників, утвердження національної грошової одиниці.

Проте, така влада несе у собі згубні зваби (Раху у стелліумі із Ліліт, ретроградними Нептуном і Ураном). Ретроградний Нептун (згадаймо де він у карті інаугурації) – управитель другого поля говорить про приховане самозбагачення влади, а Ліліт надає цьому процесу тих крайнощів, які ми  спостерігали і при Кучмі і нині.

Хотів би звернути увагу на роль армії у гороскопі України. Теоретично Марс у восьмому полі у з’єднанні із Селеною з тригоном до Раху та секстилем до Кету несе у собі високий творчий потенціал трансформації суспільства. Армія продовжує утримувати високий рейтинг довіри – другий після церкви.

Один із російських геополітиків (жорсткий противник незалежної України) Олександр Дугін відчуваючи аналогічну ситуацію в Росії кілька років тому написав статтю «Відродження кшатріїв», у якій обґрунтовує необхідність більш широкого залучення військових до політики. Це природно. У традиційному індуському суспільстві каста кшатріїв не лише воювала, а й була представлена державними чиновниками-управлінцями.

На практиці як у Росії, так і в Україні програється зовсім інша ситуація. Навіть у армії керують не кшатрії, а вайшї – торгівці. При цьому багато ситуацій для України пов’язані із флотом. Розігрується карта стелліуму Нептуна, Ліліт, Раху та Урану. Зразу ж після початку президентського терміну Януковича були прийняті Харківські угоди і термін оренди військово-морської бази Чорноморського Флоту Росії у Севастополі був продовжений в обмін на дешевий газ. Дешевшим він так і не став. Газ, до речі, це також Нептун. Заарештований колишній заступник Міністра оборони України за незаконний продаж Феодосійського судоремонтного заводу. Нинішній очільник Міністерства оборони України Єжель М.Б. у минулому – командувач Військово-Морських Сил України (Нептун тригон Марс, Нептун секстиль Плутон). Саме за його керівництва були продані по демпінгових цінах як металолом судна-лісовози, які після розділу Чорноморського Флоту відійшли до України (Нептун управитель другого дому у з’єднанні з Ліліт). Після чого цей металолом своїм ходом дістався до нового порту приписки.

8 лютого 2011 року на точній опозиції транзитної через друге поле Ліліт до Марса розпочався конфлікт керівництва МО із фірмою, яка займалася харчуванням солдат. Керівництво фірми заявило про борги МО перед нею, речники МО – про численні зловживання. Харчування солдат гарячою їжею протягом двох діб було припинене. Швидше за все конфлікт пов'язаний із фінансовими інтересами міністра, чи наближених до нього осіб. Адже слухи пов’язують власників фірми, із якою виник конфлікт, із попереднім керівництвом МО.

У карті нинішньої влади Марс управитель дванадцятого поля у третьому. Мабуть у найближчому майбутньому армія ще не раз буде причиною фінансових скандалів, пов’язаних із незаконним продажем зброї (цим, до речі, армія не займається, а шишки валяться на неї) та майна. Та й у солярі на 2011 рік для України ми бачимо опозицію транзитного по шостому полю Марса та квадратуру Сатурна із восьмого поля до Нептуна. Чи втримається міністр на посаді?

Дана ситуація знову загострить ситуацію із газом для України. Тим більше, що Уран та Ліліт транзитні по другому полю. Загалом у енергетиці значних трансформацій не відбуватиметься, але ситуація буде непевною, керованою у ручному режимі з Росії, ціни на газ для населення будуть тихенько зростати.

Карта інаугурації вже обговорювалася по гарячих слідах на форумі астрологів «Окулюс». Сьогодні, після річниці нової влади ми вже можемо констатувати, які констеляції карти реалізуються. На жаль збуваються досить невтішні прогнози. Може дійсно треба було МС у Риби ставити (у назву статті винесена фраза із цього форума)?

Безумовно прогнозний потенціал як карти інаугурації, так і карти незалежності України (ректифікація Вадима Севрюкова) розкритий ще не повністю. Є й інші методики, які варто застосувати саме для прогнозів. Чи не слід ентузіастам заснувати лабораторію мундіальної астрології? Дійсно ті напружені аспекти, які складаються на 2012-2013 рік для України практично у всіх картах не віщують нам нічого хорошого. Проте, чи варто бути такими категоричними у заявах про розпад України, як наша колега О.Максимова? Я в цьому питанні залишаюся оптимістом (секстиль транзитного Марсу до Сонця у солярі на 2012 рік).

Р.S. А може той Місяць, який йде на з’єднання із Марсом, означає таки єдність народу і армії? Може ми разом наведемо порядок, як у Тунісі та Єгипті?

Чи просто повернуться нормальні управлінці-кшатрії, які будуть не кармани набивати, а турбуватися про державу.

Наши партнерыСоциальный проект ЭКОЯ